Nahrávam...

O nás

Jessica Coulture je rodinná firma, ktorá bola založená v roku 2016 s cieľom prinášať praktické a rôznorodé riešenia pre administratívne priestory, hotely či reštaurácie. Nábytok z našej dielne je tvorený na mieru a prispôsobuje sa špecifickým predstavám klienta. Vyrábaný je v priemyselnom parku v Trenčíne.

Okrem toho sa zaoberáme aj kompletným riešením interiérov od návrhu až po realizáciu. Ku  každému priestoru pristupujeme individuálne a prispôsobujeme ho očakávaniam a predstavám firmy. Našim cieľom je vytvárať krásne a funkčné interiéry, ktoré odzrkadľujú najvyššie užívateľské štandardy.


Váš priestor pre vás zariadime vhodným nábytkom alebo vám pripravíme komplexné riešenie interiéru od priestorového usporiadania cez správne osvetlenie až po výber jednotlivých prvkov, detailov a funkcií. Pomôžeme vám tak vytvoriť interiér, v ktorom sa budú vaši zamestnanci a kolegovia cítiť dobre, ale aj funkčný priestor, v ktorom bude produktivita prekvitať.

V našom showroome nájdete výber nábytku, ktorý vyrábame na mieru, ale aj rôzne vzorky materiálov a poťahov, ktoré sú vám k dispozícii. Pozrieť sa tu môžete nielen na kancelársky nábytok, ale aj na mnohé doplnky ako akustické prvky či deliace systémy. Zároveň sa tu môžete poradiť s našimi odborníkmi na interiérový a produktový dizajn, ktorí vám pomôže vhodne vyriešiť váš priestor. Náš showroom nájdete v Bratislave v budove LIGHTPARK.

Na výrobe nášho nábytku sa podieľajú zruční remeselníci, ktorí sú skutočnými majstrami svojho remesla, dbajú na najmenšie detaily a pomáhajú nám tak vyrábať produkty hodné moderných priestorov, na ktorých kvalitu sa budete môcť spoľahnúť počas dlhých rokov. Výroba využíva najmodernejšie technologické vybavenie belgickej značky Robland® , ktoré nám umožňuje dosahovať najvyššiu kvalitu.


V našom tíme nájdete aj skvelých montážnych technikov, kontrolórov kvality a mnohých ďalších pracovníkov, ktorí pre vás zabezpečia všetko od dovozu až po montáž. Každý kus nábytku podlieha prísnej kontrole.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.

ZARIADILI SME

0

Nákupný košík